Trader rzekomo popełnia samobójstwo po błagalnym wpływie

Trader rzekomo popełnia samobójstwo po błagalnym wpływie na pomoc

  • Kryptoflarz mówi, że handlowiec popełnił samobójstwo, błagając go o pomoc przez wiele miesięcy.
  • @CryptoCobain zamknął swoje DM w odpowiedzi.
  • W maju @ActualAdviceBTC również tajemniczo zmarł w Tajlandii, a Cobain zrobił sobie przerwę od Twittera.

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej Grupy Telegram i uzyskaj sygnały transakcyjne, darmowy kurs transakcyjny oraz codzienną komunikację z fanami crypto!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

6 grudnia 2020 roku, Jordan Fish, znany z kryptońskiej osobowości KING CO฿IE lub @CryptoCobain, zamknął swój Twitter na bezpośrednie wiadomości. Zrobił to po tym, jak handlowiec, który błagał go o pomoc finansową, rzekomo odebrał sobie życie.

Popularny kryptoanalityk, który ma ponad 181 tysięcy zwolenników, tweetował Bitcoin Evolution niedzielę, mówiąc, że nie będzie już akceptował DM po tym, jak handlowiec, z którym rozmawiał, odebrał sobie życie. Powiedział, że otrzymał „zbyt wiele wiadomości, że w ten weekend popełnię samobójstwo, chyba że dasz mi 0.2 btc“.“

Cobain, deweloper, którego prawdziwe nazwisko to Jordan Fish i pracuje w banku Monzo w Wielkiej Brytanii, powiedział, że nie może potwierdzić, czy domniemana śmierć była prawdziwa. Powiedział jednak, że były partner zmarłego dotarł do niego po rzekomym samobójstwie.

Co dziwne, nie jest to pierwszy raz, kiedy Cobain publicznie komentuje tajemniczą śmierć. W maju 2020 roku, młody mężczyzna o imieniu Ben, który użył klamki na Twitterze @ACTUALADVICEBTC zmarł nagle w Tajlandii. Ben był kultową postacią, która była popularna na kilku portalach społecznościowych, w tym Steemit. W chwili jego śmierci Cobain powiedział Decryptowi, że Ben (prawdopodobnie jego przyjaciel) zmarł we śnie. Dostarczył też zdjęcie tych dwóch osób razem.

Niektóre z wiadomości, które otrzymał Cobain, czytane były jak napastowanie.

Użytkownik Twittera Business Cat (@buznizkat) twierdzi, że zidentyfikował zmarłego użytkownika jako OverTheEdge (@edgeoverevent). OverTheEdge’s Twitter wpisy cofnąć miesięcy, skarżąc się na rosnące trudności finansowe i życiowe i frustrująco sięgając do crypto Twitterati jak @stoolpresidente i @CryptoCobain o pomoc i porady.

Tweety prowadzą do groźby samobójstwa. Ostatecznie, kilka ostatnich postów zmarłego twierdzi, że @OverTheEdge jest jego partnerem, ogłaszając jego śmierć. Partner zauważył, że @CryptoCobain było często wymieniane w postach i dziękuje wpływowemu za wysłuchanie.